WIOSNA Z DIZAJNEM, II EDYCJA TARGÓW SZTUKI UŻYTKOWEJ WE WROCŁAWIU - KONTURY

środa, marca 18, 2015Cześć, jak się macie? w najbliższą sobotę czyli 21/03 rozpoczyna się kalendarzowa WIOSNA ! a także II edycja targów sztuki użytkowej we Wrocławiu KONTURY,
podczas której we wnętrzach Browaru Mieszczańskiego zagości oryginalne polskie wzornictwo i rękodzieło. Na kilkudziesięciu stoiskach pojawią się meble, oświetlenie, różnorodne artykuły wyposażenia wnętrz. 
Towary oferowane na targach cechuje wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania i przede wszystkim oryginalność, nie do zdobycia w sklepach oferujących masowe produkty. Wszystko zaprojektowane i wykonane przez wystawców, z którymi podczas targów można porozmawiać, poznać bliżej nie tylko produkt ale też autora.

kontury. mają być swoistym pomostem między producentami sztuki użytkowej a wszystkimi poszukującymi ciekawych przedmiotów, które pozwolą urządzić wnętrze w unikatowy i indywidualny sposób. opowiada Jakub Kurowski, jeden z organizatorów wrocławskich targów sztuki użytkowej kontury

Podobnie jak jesienią 2014 roku, podczas targów będzie specjalna strefa blogera, miejsce gdzie zaproszeni specjaliści od designu będą na bieżąco tworzyć relację z wydarzenia. Ponownie będzie można zgromadzić szereg inspiracji i skorzystać z bezpłatnych porad projektantek wnętrz, które dostarczą funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań przestrzennych. Natomiast na stoiskach partnerów targów będzie można poznać ofertę warsztatów, szkoleń i dowiedzieć się co ciekawego oferuje Wrocław.


Chcemy aby kontury. były wydarzeniem wielowymiarowym. Współpracujemy z ESK 2016, BWA Dizajn, Krzywym Kominem, aby osoby odwiedzające targi miały dostęp nie tylko do przedmiotów, ale także wydarzeń z zakresu projektowania, sztuki użytkowej i kultury mówi Jakub Kurowski.

Organizatorzy zapowiadają kontynuację i rozszerzenie sprawdzonych wydarzeń z pierwszej edycji. Na terenie Browaru Mieszczańskiego licznie zaparkują Food Trucki, w środku będzie przestrzeń gastronomiczna, gdzie można usiąść, zrelaksować się i napić wyśmienitej kawy serwowanej przez Czarny Deszcz.
Dodatkowym wydarzeniem towarzyszącym konturom jest after party, które odbędzie się w sobotę 21 marca o 21:30 w Klubogalerii Neon Side, a z winyli poleci to co najlepsze w polskiej muzyce lat 60. i 70.

Informacje odnośnie wystawców znajdziecie na facebooku TUTAJ

Kto się wybiera? 

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Jeszcze chwileczkę, jeszcze momencik! Może się uda dojechać! Brzmi ciekawie i szkoda byłoby nie skorzystać :-)
  A Wy na ile % będziecie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś mi mówi (ty mi to powiedziałaś) że to może być niezła zabawa dla ludzi z pasją. Ja mam o wiele za daleko (szkoda).
  Życzę udanych zakupów i porób zdjęcia (o ile tam będziesz).
  Miłego :)

  Wolna chwila= TersTim :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja będę na 100%, od otwarcia do zamknięcia... taka praca ;) Ale kontury. to akurat czysta przyjemność!

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi ciekawie - żałuję że mnie tam nie będzie. Dobrze że za tydzień w Krakowie mamy spotkanie blogerów bo pomyślałabym, że na pustyni mieszkam :)

  OdpowiedzUsuń