Design or Breakfast w gazecie Czas na Wnętrze !

poniedziałek, stycznia 19, 2015

Cześć, dzisiejszy poranek jest wyjątkowy ! Choć nic jeszcze szczególnego się nie wydarzyło, to jednak ten dzień, na pewno zapamiętam jako blogerka, no nie tylko ja, Wojtek też oczywiście.

Chyba, nie ma nic przyjemniejszego od zobaczenia siebie w błyszczącym i pachnącym magazynie wnętrzarskim ! Tak magazynie, i to nie byle jakim ! Dokładnie w CZAS NA WNĘTRZE, luty 2015 w sekcji HIPER BLOG ! Jesteśmy bardzo dumni. Choć nasz blog istnieje od 2013 roku, to tak naprawdę, na polskiej blogosferze jesteśmy zaledwie 6 miesięcy, i to dzięki Wam, drodzy czytelnicy, nasz blog ma nowe kolumny i znacznie zwiększyła się liczba odwiedzających ! a to jeszcze nie koniec, bo chcemy sie dla Was rozwijać, ale o tym już niedługo. Z tego podekscytowania kupiliśmy aż 3 kopie, jedną dla siebie i 2 żeby rozdać rodzicom :) a co ! niech też się cieszą razem z nami !

Po pysznej zielonej herbacie i przeczytaniu chyba po raz dziesiąty :) miłego opisu na nasz temat w Czas na Wnętrze, zabieram się za porządki w domu i segregowanie zdjęć z wyjazdu. 

życzę Wam wspaniałego dnia i udanego tygodnia ! 

You Might Also Like

11 komentarze