FADO IS NO LONGER A PUPPY?

czwartek, października 15, 2015


Fado is no longer a puppy? Nasz kochany Fadzik właśnie dzisiaj kończy sześć miesięcy!
Dlaczego w ogóle o tym piszę i wspominam? bo nasz pies jest po pierwsze, członkiem naszej rodziny a po drugie, traktujemy go jak nasze dziecko :). No bo jak go traktować inaczej, no jak? skoro zachowuje się trochę jak małe dziecko. Jak był malutki i miał 6 tygodni, strasznie piszczał i nie chciał spać sam, więc spał z nami, jak gdzieś wychodziliśmy to strasznie tęsknił, bo myślał, że już nigdy nie wrócimy, zasikał świeżo zmienioną pościel,  wrócił brudny ze spaceru... - przypomina Wam to kogoś? czy małe dzieci tak się nie zachowują?....potem patrzyliśmy się jak dorasta, uczyliśmy go czystości i dobrych manier w domu i na spacerze. Jak nauczył się mowy ludzkiej, to z W. przybijaliśmy sobie piątku z zachwytu, że jaki mądry pies nam się trafił. A ostatnio to już w ogóle duma nas rozpiera, Fadzik nauczył się podnosić nogę na spacerach i sika po "męsku". Także tak, dziecko nam dorasta!


A jak jest u Was? czy Wy też tak traktujecie swoje zwierzaki? 

P.S (wpis ma charakter żartobliwy, co nie oznacza, że nie prawdziwy )


U D A N E G O   C Z W A R T K U  ! 

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Fadzik rośnie jak na drożdżach. Pamiętam jak pokazywałaś tutaj jego pierwsze fotki, a tu już pół roku minęło :) Mam nadzieję, że ten Wasz "Reksio" załapał się dziś na jakiś ekstra smakołyk :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj załapał, dostał wielką kość i mnóstwo buziaków :)
   Pozdrawiam Basiu!

   Usuń
 2. :D najlepszego dla Fadzika! Z tą muchą wygląda szałowo!

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja Hercia także jest moim dzieckiem choć ma już 8 lat.Wszędzie z nami chodzi.Do każdego w odwiedziny i na każdą rodzinną imprezę.Uwielbia jeździć autem, jest przy tym tak skupiona na drodze jakby to ona kierowała;)I oczywiście śpi ze mną i mężem.Nieżadko musimy przybierać cyrkowe pozycje bo się rozwali i nie chce przesunąć a człowiek nie ma serca jej wygonić.A chrapie przy tym nieziemsko.Taka jest ta nasza córeczka;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj kochana psinka. Rozbawiło mnie jak napisałaś, że przybieracie cyrkowe pozy z Herą na łóżku, u nas to samo, choć Fadzik nie jest dużym pieskiem to strasznie dużo zabiera miejsca ;) i uwielbia spać w poprzek :) ach te nasze dzieciaki !
   pozdrawiam

   Usuń
 4. Brawo Wy! Brawo Fado! :D Nasz sierściuch jest sędziwą starowinką, kochaną ponad wszystkie przeciwności losu i życzę Wam serdecznie, aby Fado dozył z Wami do sędziwej starości :)

  OdpowiedzUsuń