Hello Spring

wtorek, kwietnia 05, 2016

Wiosna w pełni, we Wrocławiu od paru dni temperatury sięgają nawet 23 stopni Celsjusza, zapowiada się piękna wiosna i mam nadzieję lato. A jak jest ciepło i słonecznie od razu mam więcej energii i pozytywnych myśli. Jak już Wam wcześniej pisałam TUTAJ , niedługo zaczynamy remont domu, na pierwszy rzut idzie ocieplenie budynku, materiały są, ekipa zamówiona, także niedługo zaczynamy, jak Panowie będą ocieplać zostanie mi tylko (na razie) wybór koloru elewacji, zastanawiam się nad ciemnym szarym? ale jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji.

Inspiracje na nasz nowy dom, macie powyżej - prosty, minimalistyczny bunkier :)
Casa Paolo Carlesso

Mam jeszcze parę projektów, które chciałabym zrealizować w najbliższym czasie w naszym mieszkaniu, myślę o niedużych zmianach w sypialni. Prawdopodobnie zdejmę miedziany wieszak i powieszę tam piękny, jasny hamak, który już zamówiłam, jeśli nie spisze się w sypialni to zawieszę go na balkonie. Chciałabym jeszcze zdjąć metalowa siatkę( bo rzadko z niej korzystamy) i powiesić tam dwie duże, białe ramy z ciekawymi grafikami. Oprócz tego zastanawiam się nad postawieniem metalowej półki na magazyny i książki, po przeciwnej stronie łózka, bo brakuje mi tam takiego miejsca. TUTAJ zobaczycie jak teraz wygląda nasza sypialnia. 


Planujecie jakieś zmiany w swoich mieszkaniach/domach? Udanego tygodnia!

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Bunkier jak marzenie, wprowadzam się bez namysłu ;) A hamak w sypialni... Cóż! Tylko ktoś z wyobraźnią może zawiesić taki pomysł koło łóżka ;)
  Pozdrawiam
  Dominika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może niecodzienne połączenie hamaka w sypialni, ale mam tam wyjście na balkon, więc planuję bujać się w hamaku i patrzeć na drzewa :)

   Usuń
 2. Hamak w sypialni? O matko marzenie!! przepiękne aranżacje, skoda że nie mamy tyle miejsca w domu :)

  OdpowiedzUsuń