My favourite fonts | Ulubione czcionki

wtorek, października 21, 2014


Cześć jak się macie? Czy u Was też jest taka ładna pogoda jak u mnie?. Od zawsze chciałam zostać architektem wnętrz to nie podlega żadnej dyskusji, jednak podczas studiów w trakcie projektowania japońskiego hotelu obudziła się we mnie nowa pasja do typografii ! Od tamtej pory pilnie śledzę nowe czcionki - fonty, wiem co jest teraz trendy - tak mnie wciągnęło !  Może kiedyś zrobię jakiś kurs w tym kierunku ...kto wie?!

W mojej pracy czcionki odgrywają dość dużą rolę...od wizytówek zaczynając po ofertę dla klienta kończąc, nie zapominając również o plakatach, zaproszeniach i blogu, bo tutaj też staram się aby moje wpisy były czytelne choć jest to dość ograniczone przez blogger'a :) 

Zapraszam również na mój Pinterest http://pl.pinterest.com/imagsdesign/

Dzisiaj pokażę Wam moje ulubione czcionki z których najczęściej korzystam.

+++

When I'm creating invitations, thank you cards, interior design projects, posters or our own DIY projects I'm always on the hunt for the coolest font combinations. Here are few of my favourites. 


Linki do pobrania czcionek
lobster font
moon-flower font
sunshine-in-my-soul font
typewriter font
Verdana font

Wy też tak lubicie czcionki/fonty? Jakiej najczęściej używacie? 

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Różnych, ale tych troszkę szkoda, że nie można od Ciebie pobrać :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkiem fajne te czcionki, może się na jakąś skuszę. ;) Najbardziej lubię dwie, które mam u siebie na blogach Great Vibes i Courgette, mają polskie znaki więc jak dla mnie są idealne. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm...widzę, że podobają nam się te same :) Wśród tych co pokazałaś - są dwie, których używam non stop! :) A dwie, która towarzyszy mi już ponad 7 lat :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki Ania właśnie dodałam do swojej kolekcji Great Vibes :)

  OdpowiedzUsuń