Obrazkowa mapa Polski

piątek, października 24, 2014


Cześć dzisiejszy post jest trochę późno, ale lepiej późno niż wcale :) 
Ostatnio na instagramie ( link do mojego insta http://instagram.com/designorbreakfast )
zauważyłam że wiele osób zostawia zdjęcia tajemniczej obrazkowej mapy. Tak mi się spodobała że musiałam ją mieć. Mapę zamówiłam już ponad miesiąc temu i szczerze mówiąc bardzo wątpiłam że po tak długim czasie jeszcze przyjdzie ale jednak .....jest ! Więc jeśli jeszcze czekacie - bądźcie cierpliwi bo przyjdzie ! 

Jest to mapa o naszym kraju, jego miejscach, wybitnych ludziach, kluczowych wydarzeniach....Na mapie obok nazw miejscowości umieszczono rysunki przedstawiające charakterystyczne miejsca, instytucje, symbole. Jest świetnie dopracowana i ciekawa pod względem graficznym ( projekt zrobili Aleksandra i Daniel Mizielińscy, którzy są uznanymi na całym świecie projektantami i są znani ze swojej książki " Mapy"  ) 

To mapa dla małych i dużych gdzie każdy znajdzie tu coś co go zainteresuje. A Wy macie swoją? jeśli nie, możecie ją zamówić całkowicie za free na https://mapa.premier.gov.pl/


You Might Also Like

2 komentarze

  1. Bardzo fajna mapa :)) Też zamówię :))
    Pozdrawiam Marta :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mapa się w domu przyda - pomimo istnienia Google Earth i wszelkich zdjęć satelitarnych, dobrze jest rzucić okiem na klarowną całość. Wersja obrazkowa bardzo fajna, Dorośli też wiele wyniosą z takiej mapki.

    OdpowiedzUsuń